Brand in schuur aan 's Heerenhoeksedijk in 's Heerenhoek

Laatst bijgewerkt 19-04-2022
dinsdag, 19 april 2022 om 17:31:14
Gesloten

Er is brand uitgebroken in een grote schuur (ca 20 x 40 m) aan de 's Heerenhoeksedijk in 's Heerenhoek. De brandweer is uitgerukt met twee blusvoertuigen, een blusvoertuig is inmiddels ter plaatse.  

Bij de brand komt rook vrij, probeer altijd uit de rook te blijven.

Altijd direct op de hoogte van incidenten in jouw buurt?

Download nu de Zeeland Veilig-app

Er wordt ook een redvoertuig opgeroepen. Waterwinning gebeurt door water te halen uit de naastgelegen vaart.

In de schuur zijn gasflessen aanwezig, deze worden door de brandweer gekoeld. De schuur was al vervallen, zo was er geen dak meer aanwezig. Er staan enkele containers in de schuur, die staan in brand.

Het redvoertuig is ook ter plaatse. Hiermee kan de brandweer de vuurhaard beter bereiken.

De officier van dienst meldt brand meester te zijn. De brandweer is nog wel even bezig met nablussen.

Stichting Salvage is onderweg om de eigenaar bij te staan bij de afhandeling van de schade.

Einde berichtgeving. 

Terug naar meldingen
Blijf uit de rook

Bij brand komt altijd rook vrij. Rook van brand is ongezond. Probeer altijd te voorkomen dat je rook inademt. Is er een brand in de buurt? Zorg dat je niet in de rook staat! Ga naar binnen, sluit ramen en deuren en zet ventilatie uit. Ben je buiten en niet in de buurt van een woning of gebouw? Let dan op de windrichting en zoek een plek op in de omgeving waar je geen last hebt van de rook. Help ook mensen om je heen om uit de rook te blijven.